Mutil Angle Underpass LED Tunnel Lighting Lighting

"Shaanxi Yahua" apšvietimas "Mutil" kampas "Underpass" LED tunelio šviestuvas apšvietimas sukuria saugią aplinką tuneliui ir talpyklų eismui, todėl patogiai mažėja techninė priežiūra, nes jie turi didelį šviesos efektyvumą ir yra labai energiją taupantys, mažai aptarnaujami, patvarūs ir patikimi

Product Details

Mutil Angle Underpass LED Tunnel Lighting Lighting

Yra įvairūs LED šviestuvų šviestuvų apšvietimo pasirinkimai. Tai lengva įdiegti. O jo aliuminio korpusas, geras šilumos išsklaidymas, patikimi LED šaltiniai ir keli vairuotojai reiškia, kad nereikės atlikti priežiūros.


Su daugiau nei 15 metų patirtimi tunelių apšvietimo srityje, "Yahua" apšvietimas siūlo labiausiai technologiškai pažangų šviestuvą, prieinamą tunelio ir apšvietimo apšvietimui įvairiems kelio ir geležinkelio įrenginiams. Naujasis LED Tunnel apšvietimas yra taupus ir tausojantis sprendimas, skirtas pritaikymams, kuriuose paprastai naudojami 90-300 vatų šviestuvai su keliomis montavimo konfigūracijomis.

Labai sukonstruota optimaliai šiluminiam valdymui ir optimaliam veikimui, užtikrina daugiau nei 15 metų patikimą veikimą su keliais apšvietimo paskirstymo būdais platformoje, kuri gali atlaikyti sudėtingą tunelio apšvietimo aplinką.

Paraiška:

Tuneliai

Underpasses

Dengtos automobilių parkai

Viešosios ir pramoninės sritys


YAHUA yra pasaulyje žinomų tunelių šviesos gamintojų ir rangovų Kinijoje patikimas tiekėjas, turintis didelį besikeičiančių kampinių tunelių šviestuvų apšvietimo projektą. Su parduodamais produktais galite gaminti garsųjį "Tunnel Light" gerą dizainą pigių ir mažų kainų iš mūsų gamyklos.

Hot Tags: Mutil kampas underpass led tunnelis šviestuvas apšvietimas Kinija, gamykla, gamintojai, tiekėjas, didmeninė prekyba, dizainas, rangovai, kaina, kaina, projektas, parduoti
Susiję produktai
Feedback
Tyrimo
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Susisiekite su mumis
Address: No.1, Xinxi Avenue, naujų pramonės parkas, aukštųjų technologijų zonoje, Xi'an City, Kinija
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua apšvietimo elektros įrangos Co., Ltd