Yahua apšvietimo LED augalų auga šviesos

Source:

Yahua apšvietimo LED augalų auga šviesa

LED apšvietimas auginti daugiau kenkia sveikatai

Nuolat plėsti LED apšvietimas, apšvietimas augalai lauke vieta ir palaipsniui taikomos įvairiose srityse augalininkystės produkcijos, vaisių ir daržovių auginimo, flowercultivation ir t.t.. Nors programa yra mažiau nei įprasta prekybos apšvietimas ar namų apšvietimas plačiau, tačiau augalų apšvietimas kaip specialios lauko LED, taikymo mastas dėl savo pranašumą, palaipsniui pripažino rinką, rinkos paklausa auga

Augalų augimo šviesa pakirsti tradiciniai žemės ūkio metodai

t pranešė, kad pagal techninių augalų skirtingų spektrų, andquot; Preferencesandquot; pasirinkite tinkamą šviesos diodų LED šviestuvai pakeisti saulės šviesos šaltinis, šviesos 24 valandas per parą, temperatūra gali būti per augalų gamykla, drėgmės, šviesos, oro ir anglies dioksido koncentracija mitybiniame tirpale ir kitų aplinkos faktorių realiuoju laiku automatiškai stebėsena, siekiant užtikrinti maksimalų efektą fotosintezės. Lyginant su įprastus apkarpymo, aukštą pajėgumų panaudojimo savo žemės ir pastangų operacija, aukštas mechanizavimo, be taršos produktų sauga, maistinė vertė žymiai pagerėjo, šiuo metu mokslinių tyrimų rezultatų namie ir užsienyje sodininkystės inžinerijos srityje buvo didelės įtakos r.. Su technologijų pažanga, naudoti LED šviesos erdvė augti kai kurie augalai yra labai efektyvus.

Iš tiesų, dėl žemos temperatūros LED lempos gali būti pateikiami geriausiai iš augalų arčiau, taip galima užtikrinti, kad visos augalo dalys buvo tiksliai paties apšvieta. Šis metodas pašalinti kenksmingų pesticidų, trąšų ir konservantų, naudojami organinių padidinti derlingumą ir beveik jokios chemijos, su šiuolaikinių aukštos kokybės žalia ir sveiko gyvenimo tikslas sutapti. Be to, kontrolės patalpų auginimas iš šviesos diodai gali sumažinti 50 % lyginant su tradiciniu būdu augalų augimo ciklas. Tai reiškia, kad vartotojai naudojasi vietovėje auginami šviežių augalų ištisus metus svajonė tapo įmanoma.


Tyrimo
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Susisiekite su mumis
Address: No.1, Xinxi Avenue, naujų pramonės parkas, aukštųjų technologijų zonoje, Xi'an City, Kinija
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua apšvietimo elektros įrangos Co., Ltd