LED High Bay pramonės žibinto montavimo turėtų atkreipti dėmesį į kas problema?

Source:

Pasirinkti aukštos kokybės LEDdidelės įlankos pramonėslempa, tada kaip įdiegti siekiant norimų rezultatų? Žibintų montavimas taip pat atkreipti dėmesį į.

1.paskirstymo apšvietimas. Pagrįsta dizaino apšvietimo montavimo vietos, pasiekti pagrįstą skirstymo šviesos, nėra tamsių sričių. Paskirstymo Geras apšvietimas gali padaryti žmonės jaučiasi erdvę, šviesus, nuovargį, komfortišką darbo aplinką. Tais atvejais, kai užstatymo plotas turėtų būti pagrįstą skirstymo prožektoriai kasybos ir galimybes.

  2.LEDpramonėslskrydisįrenginio naudojimas, turėtume atkreipti dėmesį į yra ne užkirsti kai kurios eilutės negerai, nes vidaus lustas arba nemažai kriauklių, įskaitant kai kurių lempa dizainas atitinka veiksmus, kurių.

3.diegiant LEDdidelė didelė įlankalempos, mes pirmiausia turi atkreipti dėmesį į elektrikas turi turėti sertifikatus, taip, kad būtų išvengta žalos Šis žibintas, prieš montavimo taip pat turi patikrinti, ar visos lempos vientisumą negalintis į normalų įrenginio, dalis stoka yra įmanoma. Ir degių daiktų kiek įmanoma išlaikyti tam tikru atstumu nuo įrenginio ar ten bus kai kurių sprogimo ar poveikis negali būti naudojamas paprastai.

4.diegimas baigtas taip pat leistų patikrinti, norėdami pamatyti, jei yra apšvietimo aklaviečių, apšvietimas turėtų užtikrinti, kad apšvietimo reikalavimus.

5.LED montavimaspramonėsšviesa turėtų būti švelniai, nėra chaoso mesti reiškinys, dėl kurių padaroma žala prie lempos. Griežtai pagal gamintojo instrukcijas įgyvendinti.


Tyrimo
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Susisiekite su mumis
Address: No.1, Xinxi Avenue, naujų pramonės parkas, aukštųjų technologijų zonoje, Xi'an City, Kinija
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua apšvietimo elektros įrangos Co., Ltd