LED potvynių šviesos pranašumas palyginti su tradiciniais HID lempos

Source:

LED potvynių žiburiai pranašumas palyginti su tradiciniais HID lempos

LED yra puslaidininkių šviesą skleidžiantį technologija. Pirmųjų LED plėtra galima tik raudona, naudojamos elektroninės įrangos. Su technologijų plėtra, LED apšvietimas buvo gali nustatyti įvairių spalvų šviesos, ir plačiai naudojami daugelyje pramonės šakų, pagrindinė rinkos, įskaitant tradicinius parodyti ir signalo rinkos, tunelio apšvietimas, gatvių šviestuvai apšvietimo rinkoje, Automobilių apšvietimo rinka, lauko kraštovaizdžio apšvietimo ir interjero apšvietimo rinka, specialus apšvietimas rinkos. LED potvynių žibintai turi savo unikalių privalumų.

1. sumažinti statybos sąnaudų paskirstymo sistema (kabeliai, transformatoriai, paskirstymo dėžes, tiltų ir kt.), ilguose tuneliuose, tolimojo elektros energijos tiekimo, kabeliai, energijos paskirstymo įrenginių, išlaidų santykis yra ypač didelis, LED potvynių naudojimas dėl energijos taupymo lemputės gali labai sumažinti kabelis ir investicijas į energijos paskirstymo įranga.

2.LED potvynių šviesosenergijos taupymas, lyginant su tradicinių aukšto slėgio natrio lempos, daugiau nei 40 % savo energijos taupymą.

3. LED potvynių lempa gali pasiekti realaus laiko pradžios, galima reguliuoti ryškumą, paleidimo įtampos mirgėjimo, platus asortimentas, galite pasiekti įvairius energijos taupymo metodus, pvz., keliai, tunelių eismo valdymo ir kitų pažangių apšvietimo.

4.LED prožektoriaididelio patikimumo, kasdien remonto ir techninės priežiūros sąnaudos yra mažos, MTBF iki 20 000 valandų, aukšto slėgio natrio lempos ir Liuminescencinės vamzdžių MTBF mažiau nei 10 000 valandų


Tyrimo
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Susisiekite su mumis
Address: No.1, Xinxi Avenue, naujų pramonės parkas, aukštųjų technologijų zonoje, Xi'an City, Kinija
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua apšvietimo elektros įrangos Co., Ltd