Namuose > Žinių > Turinys

LED apšvietimas: energijos vartojimo efektyvumo, saugos ir patrauklią miesto kraštovaizdžio

Source:

LED apšvietimas: energijos vartojimo efektyvumo, saugos ir patrauklią miesto kraštovaizdžio

Modernus LED gatvių apšvietimas taupo energijos ir kainuoja, didelis kiekis gali pagerinti miestų saugumo, leidžia patraukli aplinka verta gyventi, ir tvariai mažina CO2 emisiją. Kaip investicinis projektas, tai todėl galima gauti teigiamą miesto plėtros greičiau negu kitų modernizavimo projektų. Savivaldybių tarybos turi platų įvairių finansavimo ir subsidijų programas, prieinamas jiems.

Pagal neseniai apklausa, techninės būklės gatvių apšvietimo įvertinamas 51 % tarybų, kaip reikia atnaujinti. Tai yra keičiamo dydžio, įvairių kitų Europos šalių. Ankstesnis renovacinius projektus, Yahua apšvietimo pavyko Sutaupykite iki 85 % apšvietimo pridėtinės išlaidos dėl energiją taupančių LED apšvietimas ir pažangaus apšvietimo valdymo sistemas, tuo pačiu metu pasiekti šviesos kokybės gerinimas.

jos dukterinė įmonė Siteco suteikia pilną portfelį didelio naudingumo, protingas LED sprendimai modernių, energiją ir patvarus miesto apšvietimo. Rajono Tarybos bet kokio dydžio, kuria siekiama kurti ateities verta gyventi jų gyventojų energiją taupanti, saugi, patraukliai ir tinklo.


Tyrimo
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Susisiekite su mumis
Address: No.1, Xinxi Avenue, naujų pramonės parkas, aukštųjų technologijų zonoje, Xi'an City, Kinija
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua apšvietimo elektros įrangos Co., Ltd