Namuose > Žinių > Turinys

Kaip spręsti geros ar blogos kokybės LED skydelio lemputės?

Source:

Kaip spręsti gera ar bloga kokybėLED skydelio lemputės?

Šviesos diodų galima teigti, kad būtų geriausiai atstovaujančios Led energiją taupančias lemputes, kuris ne tik turi plonas išvaizdą, bet ir pasiekti veiksmingą energijos taupymo, ilgą gyvenimą, ne radiacija, šviesumo efektą. Ši plokštė downlight gali būti sakė dabar biure, namuose geriausia apšvietimo pasirinkimas. Bet dabar rinkoje prekės LED skydelio šviesos turi daug rūšių tipo, kaip mes žinome, kurioje oneand #39; s kokybė yra gera?

Pirma, galima spręsti iš lempos, plonas skydo šviesos arti skydas ir galinio viršelio, yra uždarytos. Taip, kad jis efektyviai gali žaisti dėl drėgmės, vabzdžių ir vandeniui. LED skydelio lempos korpusas yra paprastai gryno aliuminio korpuso medžiaga, ilgą tarnavimo laiką. Bet jei tai prastos kokybės panel žibintai, kėbulo elementų, ir jie nėra integruotos projektavimo, tik kolegijos yra metalo ar plastiko materialaus kūno, šio skydelio lemputės, nors labai lengvas, bet ne tik aušinimo poveikis nėra gerai ir naudojimo laikas nėra labai ilgas.

Antra,Šviesos diodųmedžiaga taip pat labai svarbi. Naudojami oksidacijos aliuminio lydinio medžiaga, geros kokybės, vadovavo skydelyje šviečia, ir ar jis gali būti naudojamas paprastai kokiomis aplinkybėmis, ir situacija atrodo aprūdijęs. Vis dėlto kai kurių prastos kokybės plonas skydas šviesos, geležies, todėl savo kūno, todėl kad drėgnoje aplinkoje lengvai rūdis, ir ten bus nutekėjimo rizika. Jei vartojate magnetas gali suck it up, tada jis yra pagamintas iš ketaus

Tyrimo
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Susisiekite su mumis
Address: No.1, Xinxi Avenue, naujų pramonės parkas, aukštųjų technologijų zonoje, Xi'an City, Kinija
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua apšvietimo elektros įrangos Co., Ltd